خب. بچه ها تصمیم گرفتم عکوان مطلبو پادشاه رابطه بذادم.

بنظرم یه نوع شخصیت اینشکلی وجود داره‌

این نوع شخصیت طبق اهداف شون که بد هم نیست جلو میرن با همه ارتباط خیلی خوب و گرم و صمیمی برقرار میکنن. ولی یه باگی دارن.

این افراد در برابر افراد درونگرا خیلی پررنگ دیده میشن و درونگرا ها عموما فکر میکنن که صرفا بخاطر اینکه با اونا صمیمی و اوکی رفتار میکنن ینی ازشون خوششون اومده و خیلی خوب میتونن باشن براشون پس بهشون وابسته میشن. چون اودشون نمیتونن با دیگران چنین ارتباطی برقرار کنن.

درصورتی که این احساس بصورت متقابل وجود نداره. و خب اون کینگ بهر حال یروز مسبرش از اینا جدا میشه و مبره پی زندگیش و اینا صدمه میبینن.

خب حالا من یه شخصیت اینشکلی داشتم تو زندگیم. یا هم اتاقی داشتم دقیقا همینشکلی بود. با همه همینطوری بود و رفتار میکرد.

اینا اولش بنظر نرمال میان بلد ها میفهمی اونقدر ها ام نرمال نیستن و یه کم و کاستی هایی دارن. ولی رفتار خوب شون صرفا فقط وفقط به هدف شون بستگط داره. یعنی بهت کمک میکنن مثلا که تو یروزی بهشون کمک کنی. دیدگاه بده و بستون دارن. ولی جوری رفتار میکنن که تو فکر کنی از ته قلب شون اینکارو کردن.

خب این زیاد اوکی نیست بنظر من.

و امیدوارم دوست جدیدی که باهاش اشنا شدم جزو این ادما نباشه

مشخصات

تبلیغات

محل تبلیغات شما
محل تبلیغات شما محل تبلیغات شما

آخرین وبلاگ ها

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها

چم مهر نگاهي بر اصول منطق و اخبار مرتبط روزنامه اخبار کیش تفریحات سالم رقـــــــص واژه ها دیجی پلاس یادداشت های یک کرم Shannon دفتر آشپزی